Продовжуємо вивчати професії нашого міста!

2013-02-08

/Files/images/farmatsevt/DSCN3438.jpg

ПРОФЕСІЯ – ПРОВІЗОР!

************************

На жаль без ліків жити неможливо, й тому професія провізора важлива!


Провізор (лат. provisor - той що заздалегідь піклується, заготовлюючий)- аптечний працівник (фармацевт) вищої кваліфікації.


Познайомитися з професією провізора мали нагоду учасники проекту «Профістарт: юні обирають майбутнє» минулої п’ятниці, зустрівшись з директором ТОВ «ВІО-ФАРМ» Олександром Вікторовичем Сидоренко та його співробітниками у Цюрупинській аптеці №20.

/Files/images/farmatsevt/DSCN3429.jpg

ТОВ «ВІО-ФАРМ» об’єднує мережу , до складу якої входить 15 аптек у містах: Херсон, Цюрупинськ, Гола Пристань. Працює у мережі близько 70 фахівців.

Олександр Вікторович розповів про те, що професія провізора не тільки цікава, але і достатньо складна. Щоб з вас вийшов чудовий провізор, потрібно володіти теоретичними і практичними знаннями, а головне – уміти гармонійно їх об'єднувати в процесі роботи. Також треба пам'ятати – успішний провізор не може собі дозволити допустити помилку в роботі, бо від нього залежить здоров’я громадян.

/Files/images/farmatsevt/DSCN3432.jpg Будь-який провізор, незалежно від місця роботи, повинен чудово знати фармакологію і хімію, орієнтуватися в лікарських препаратах, їх видах і групах, початковій сировині і т.д.

Щоб стати кваліфікованим провізором треба мати такі якості: хорошу пам'ять і увагу, акуратність, відповідальність, зосередженість, терпіння, посидючість, високий самоконтроль, доброзичливість і витримку при спілкуванні.

Олександр Вікторович розповів учасникам проекту про плани на найближче майбутнє, а саме: відкриття офтальмологічного кабінету та відділу «Оптика» в аптеці № 20.

Спілкування закінчилося побажаннями проектантам успіхів у виборі професії.

/Files/images/farmatsevt/DSCN3424.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 88

Коментарi