Найкращих читачів Цюрупинського району визначено!

2014-03-20

19 березня у Центрі культури та дозвілля на свято «Найкращий читач України 2014» зібралися найактивніші читачі, учні 6 – 8класів нашого району разом батьками, вчителями та бібліотекарями.

Цього року за звання кращого читача району змагалося 19 учнів - переможців 1 етапу конкурсу.

/Files/images/Шевченкіана 020.jpg

Під час тестування учасники показали свої знання з краєзнавства та літературознавства, а творчий конкурс “Моя улюблена книга” розкрив їх літературні таланти: протягом трьох хвилин необхідно було розповісти про

свою улюблену книгу так, щоб зацікавити нею всіх присутніх.

Деякі діти представили свою книгу у віршованій формі, інші підготували малюнки до прочитаних творів, плакати, що закликають до читання, мультимедійні презентації.

/Files/images/Шевченкіана 041.jpg

Журі визначило переможців. До речі вперше членами журі стали бібліотечні волонтери, які старалися об’єктивно оцінювати виступи своїх однолітків.

/Files/images/IMG_0823.jpg

Перше місце серед учнів 6-х класів виборола учениця Виноградівської ЗОШ Подвиженко Дарина, серед 7-х класів Шафранська Заріна з села Тарасівка, кращий результат із учнів 8 – х класів показала Бущук Оксана з села Костогризове.

Поки члени журі визначали переможців, діти взяли участь у міні-конкурсі, відповівши на запитання літературознавчої вікторини.

Усі учасники конкурсу отримали відзнаки, а переможців нагороджено цікавими книгами.

/Files/images/IMG_0862.jpg

Конкурс пройшов за підтримки відділу культури районної державної адміністрації та профспілки працівників бібліотек.

Кiлькiсть переглядiв: 81

Коментарi